704 171 892

Zavolejte nám

Chýně

Premonstrátů 910

Profesionální montáž hromosvodů v Praze a okolí

Štefan Karrafa 01

Zanechte nám kontakt

Ozveme se Vám

Ceník

Chceme zajistit, že každý zákazník dostane přesně to, co potřebuje, a proto máme ceník prací pouze orientační. Po vyslechnutí vaší konkrétní poptávky a provedení důkladného posouzení vašich objektů, navrhneme optimálního řešení. 

Na základě našeho návrhu vám předložíme kompletní a transparentní kalkulaci nákladů, která bude odpovídat vašim specifickým požadavkům. Naše kalkulace bude zohledňovat všechny relevantní faktory a parametry, abyste měli jasný obraz o nákladech na provedení práce.

Montáže hromosvodů v Praze a okolí

Menší domek (objekt)

do 100 m2
5.000 – 15.000 Kč

Větší domek
(objekt)

do 250 m2
13.000 – 25.000 Kč

Komerční a velké objekty

Cena dohodou

Pro montáž hromosvodu je nutné, aby uzemnění bylo připraveno již v základech domu nebo objektu.
Nabízíme instalaci uzemnění při stavbě základové desky nových objektů. Cena dle dohody a náročnosti práce.

O víkendu neúčtujeme víkendový příplatek.

Služby

Návrhy
hromosvodů

Montáže
hromosvodů

Opravy
hromosvodu

Vaše spokojenost a bezpečnost jsou naší prioritou. S každým projektem se věnujeme individuálnímu přístupu a dbáme na každý detail, abychom dosáhli nejlepších výsledků. Naše služby jsou konkurenceschopné a nabízíme transparentní a přehledné ceny.

Nechte nás, abychom se postarali o vaše instalace hromosvodů a získali jistotu, že váš majetek a bezpečnost jsou v dobrých rukou. Kontaktujte nás pro další informace nebo konzultaci a rádi vám pomůžeme s vašimi potřebami v oblasti hromosvodů. 

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci.

Kde nejčastěji působíme

Sídlíme v západní části Prahy a naše hlavní činnost spočívá v instalaci hromosvodů. Místa, kde jsme realizovali většinu našich instalací hromosvodů jsou Praha a Středočeský kraj.

0
let praxe v oboru elektroinstalací

Nabídku připravíme zdarma

S radostí se staneme vaším spolehlivým partnerem pro instalace hromosvodů. Začneme tím, že pečlivě vyslechneme vaši poptávku a porozumíme vašim konkrétním potřebám. Na základě toho navrhneme nejlepší a nejefektivnější řešení pro vaše objekty.

Váš souhlas s naším navrženým řešením je pro nás klíčový. Pokud jste s ním spokojeni, požádáme vás o oficiální objednávku. Vaši objednávku zpracujeme rychle a efektivně, abychom mohli co nejdříve přistoupit k práci.

Své znalosti a dovednosti vkládáme do každé zakázky. Během realizace se budeme pečlivě starat o každý detail, abychom zajistili vysokou kvalitu a bezpečnost našich prací.

Zanechte kontakt

Spojíme se s Vámi

Připravíme nabídku

Dohodneme termín

Fotogalerie

Reference

Naše nejlepší reference jsou spokojení zákazníci, kteří nám věří a s důvěrou se na nás obrací opakovaně. Naše práce v oblasti instalací hromosvodů se opírá o mnoho úspěšně dokončených projektů a dlouhodobé partnerství s klienty.

Naše práce přispívá k bezpečnosti a ochraně majetku a lidí, a proto jsme hrdí na to, že naši zákazníci nám dávají svojí důvěru.

Máme radost z toho, že jsme se stali preferovaným partnerem mnoha firem, institucí a soukromých osob, a že nám věří v náročných projektech i v běžných elektroinstalacích. Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich podporu a za to, že nás doporučují svým známým.

O nás

S dlouholetou historií, jsme odborníci v oblasti elektroinstalací pro byty, domy a průmyslové objekty. Naše široké spektrum služeb zahrnuje montáže hromosvodů a to i ve výbušných prostředích, jako jsou například pumpy. Našim zákazníkům garantujeme rychlou, kvalitní a spolehlivou práci, a to za velmi příznivé ceny.

Zkušeností máme na rozdávání

Kontakt

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud preferujete osobní setkání, stačí nám dát vědět a domluvíme se na termínu. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi elektroinstalačními potřebami.